Patrząc na moje zdjęcia pewnie można odnieść wrażenie, że Wrocław jest w ruinie. Jest w tym szczypta prawdy ?
Śródmieście
łap albo giń
Patrząc na moje zdjęcia pewnie można odnieść wrażenie, że Wrocław jest w ruinie. Jest w tym szczypta prawdy ?