

Takie smakowitości wylądowały na moim stole. Posmakowałem, zasmakowałem i nie żałuję!
Szkoda tylko, że taka to droga impreza. Jeśli to ma być przyszłość ludzkości, to coś tu jest nie tak.
łap albo giń


Takie smakowitości wylądowały na moim stole. Posmakowałem, zasmakowałem i nie żałuję!
Szkoda tylko, że taka to droga impreza. Jeśli to ma być przyszłość ludzkości, to coś tu jest nie tak.