Niefajnie x2

W środę kolejny niełatwy dzień. Tym razem dla mnie nie był katastrofą, był po prostu pracowity. Ale dla innych w zespole nie było już tak miło. Ale za to w czwartek oberwało się wszystkim, którzy byli pod ręką. Welcome to the jungle!

Nowy ja

Zmiana nazwy bloga. Odzwierciedla co myślę o moich poczynaniach. Czas spojrzeć prawdzie w oczy, dość późno, ale cóż. Dziecko, jego wychowywanie i jego zachowanie, będące odzwierciedleniem m.in. mojego zachowania, uświadomiło mi że ta ilość pasji, zainteresowań, projektów, planów, zamierzeń nie jest normalna. Tyle lat człowiek stąpał po ziemi i nie Continue Reading