
Spodziewałem się, że nasze drzewko szybciej przybierze biały kolor. Od pierwszych pączków mięło już kilka dni a wcìąż kwiatów jest niewiele.
No więc mamy już formalnie wiosnę, ale natura we Wrocławiu spóźnia się w tym roku
łap albo giń

Spodziewałem się, że nasze drzewko szybciej przybierze biały kolor. Od pierwszych pączków mięło już kilka dni a wcìąż kwiatów jest niewiele.
No więc mamy już formalnie wiosnę, ale natura we Wrocławiu spóźnia się w tym roku