
Wczoraj poczułem ten piękny zapach kwitnącej lipy. W radio mówią, że wiosna była chłodna a zima długa. To chyba ma wpływ na to kiedy pojawią się kolejne wpisy.
łap albo giń

Wczoraj poczułem ten piękny zapach kwitnącej lipy. W radio mówią, że wiosna była chłodna a zima długa. To chyba ma wpływ na to kiedy pojawią się kolejne wpisy.