Pan bateryjka melduje się po dłuższej nieobecności. I odmeldowuje się na czas nieokreślony.
Co się dzieje ostatnio w moim elektroświecie – no niedużo. W związku z moją instalacją Home Assistant, mini projekty np. dotyczące pomiaru temperatury odeszły nieco w cień (btw chyba powinienem napisać coś o mojej implementacji HA). Ponadto niezależny system do nawadniania nie spełniał swojej funkcji w skali jaka była oczekiwana. Sprzęt zwinięty i czeka na lepsze czasy.
Doświadczenia są jednak zebrane – tego nikt mi nie zabierze.
Moje wolne chwile teraz inwestuję w rozwój technologiczny – python, statystyka, machine learning, AI, serwery. Dodatkowo szykuję migrację tego serwisu – zanim dokończyłem ten wpis migracja się dokonała.
Zajawka pozostaje na mojej liście zajawek. Czuwaj