
Mało znaków wiosny mamy dotychczas! Niby zima nie była intensywna, ale dała się we znaki i wiosna ma dość opóźniony start.
łap albo giń

Mało znaków wiosny mamy dotychczas! Niby zima nie była intensywna, ale dała się we znaki i wiosna ma dość opóźniony start.