26.04.2026 – Rzepak

Wczoraj robiliśmy przelow przez Dolnośląskie i wyszło na jaw ile to już rzepaku ponawiło się na polach. Żółty kolor gra z błękitem nieba i gdy ma się dość czasu i zapału można wyłapać niezłe fotki. Choć zatwardziale uważam, że na północy tk dopiero są krajobrazy, moje morenowe pagórki, tęsknię 🙁

Pole rzepaku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *