
W sumie to idą łeb w łeb, ale nie mam fotki drugiego – jabłonki mają już kwiaty, podobnie jak kasztanowce.
Co ciekawe kwitnące kasztanowce widziałem we Wrocławiu już 25 kwietnia, ale w Jeleniej Górze snia następnego nie kwitły jeszcze. Taki uroknstolicy regionu.
Dzisiaj z kolei udało mi się złapać jabłonki. I takie z białymi kwiatami, i z różowymi.