Skip to content

Wszystkie Sroki Za Ogon

łap albo giń

Primary Menu
  • Linki
  • Projekty
    • Bridges
    • Dziennik zwolnionego
    • Projekt 365
    • Moje Górki
    • Warte odnotowania
  • Zajawki
    • Kawa
  • Outdoor
  • Galeria

Zima

Is it worth it, let me work it – reprise

Posted on 2026-01-282026-01-28 by greg
Is it worth it, let me work it – reprise

Epilog – dlaczego jazda na nartach w Polsce to kiepski pomysł

Posted In Outdoor, ZimaTagged In downer, rant, tu jest Polska, zima

Is it worth it, let me work it

Posted on 2026-01-232026-01-28 by greg
Is it worth it, let me work it

Dlaczego jazda na nartach w Polsce to kiepski pomysł

Posted In Outdoor, ZimaTagged In downer, rant, tu jest Polska, zima

Stop smog

Posted on 2019-01-20 by greg
Stop smog

Stop smog – go hiking ?

Posted In Outdoor, ZimaTagged In outdoor, zima

W poszukiwaniu białych świąt

Posted on 2018-12-252018-12-27 by greg
W poszukiwaniu białych świąt

Udało się namierzyć scenerię White Christmas w Borowicach

Posted In Outdoor, ZimaTagged In Borowice, christmas, outdoor, zima

Szukaj

Tagi

astro (4) cegła (8) czas i miejsce (4) deszcz (8) dom (5) downer (37) eksperyment (6) elektro (5) footpath (8) himalaje (5) jesień (32) karkonosze (14) kawa (22) kgp (10) las (4) lato (8) little pleasures (4) mgła (5) miasto (39) mural (5) natura (27) noc (17) odbicia (4) odra (20) outdoor (17) park (60) piekarz (5) pod słońce (6) project365 (189) rant (8) road (14) sleza (3) szkło i stal (16) tram (11) trekking (10) unpretty (9) wiosna (33) woda (9) Wrocław (37) wschód (6) zabytek (11) zachód (6) zima (21) zwierzak (16) świt (5)
czerwiec 2026
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
« maj    

2 472 odsłony

greg@greg.wroclaw.pl
Wczytywanie…
Copyright All rights reserved | Theme: Flash Blog by Unitedtheme.
%d